Brisa Logo
Mobile Menü

Brisalı Olmak

Potansiyel Brisalılar

Potansiyel Brisalılar

Potansiyel Brisalılar

Bugünün üniversite öğrencileri, geleceğin potansiyel Brisalılarının, iş dünyasına yönelik bilgi ve becerileri kazanmaları, eğitimlerine ve yetkinliklerine uygun pozisyonları tanımaları, işe giriş sürecinde kullanmaları gereken bilgi birikimlerini zenginleştirmeleri için şirket tanıtım etkinlikleri, üniversite iş birlikleri, yeni nesil online kariyer deneyimi programı Sen2, staj ve mentorlük programları, "Tasarlamak İsterSEN" başlığıyla yaratıcılığa teşvik eden Hackathon ve Ideathon gibi fırsatlar sunuyoruz, kaynaklarımızı öğrencilere açıyoruz. Böylece öğrencilerimizin seçmek istedikleri meslekle ilgili farkındalık kazanmasını sağlıyoruz ve kariyer seçimlerine destek oluyoruz. 

Sen2 programı ile öğrenciler staj projelerinin yanı sıra Robotik Zeka, Büyük Veri gibi kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimler alıyorlar. Programın ikinci boyutunda ise üniversite öğrencileri kişisel gelişimlerini ve iş hayatlarını konforlu hale getirecek Brisa Akademi’nin 20’nin üzerinde farklı konudaki eğitime ücretsiz ulaşıyorlar.

Mühendislik fakültelerinde okuyan öğrencilere yönelik “Sen de Bizimle Tasarlamak İsterSEN” programını yürütüyoruz. Programımızda üniversite öğrencisi mühendis adaylarını yeni fikirler üretme konusunda cesaretlendiriyor, farklı bakış açıları kazandırıyor ve gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Alanında uzman kurumlarla işbirliği yaptığımız programımızda Design Thinking, Brisa İnovasyon Takımı’ndan mentorlük, kişisel gelişim seminerleri gibi çok farklı alanlarda değer yaratmaya çalışıyoruz.