Brisa Logo
Mobile Menü

Teknoloji ve Yenilikçilik

Mobilite Çözümleri

Mobilite Çözümleri

Mobilite Çözümleri

Bugünün gerekliliklerini yerine getirirken, geleceğe de hazırlanmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Kendimizi sadece bir lastik üreticisi olarak değil, lastiğin ötesinde hizmetler sunan ve yolculuğun geleceğini tasarlayan bir şirket olarak konumlandırıyoruz.

Sürdürülebilir mobilite çözümlerine hız katmak, filo sahipleri ile sürücülerin hayatlarını kolaylaştırmak için Arvento Mobil Sistemleri satın aldık. Bu sayede güçlü lastik ürünlerimizi ve servis ağımızı Arvento filo yönetim platformu ile entegre ediyoruz. Bütünleşmiş mobil sistemlere ve veri analitiğine dayalı filo yönetim hizmetleri ile müşterilerimize kolaylık, verimlilik ve üretkenlik sağlıyoruz. Kendini mobil sistemler geliştirip üretmeye adamış bir teknoloji şirketi olan Arvento, araç takip ve filo yönetim sistemleri, nesne- kişi takip sistemleri, tekne takip sistemleri ve M2M çözümleri geliştirip üretmektedir. Tamamını Türkiye’de geliştirip ürettiği teknolojiyi 3 kıtaya ihraç eden Arvento, alanında son 15 yıldır Türkiye’de pazar lideri ve dünyanın önde gelen oyuncularından biridir.

Otomotiv dünyası akıllı ve bağlantılı teknolojiler, otonom ve elektrikli araçlar, araç paylaşımı, mikro mobilite, çok modlu ulaşım gibi trendler etrafında dönüşüyor. Brisa olarak gerek bireysel gerekse kurumsal ve ticari müşterilerimize lastiğin ötesinde bir yolculuk deneyimi sunma hedefiyle yenilikçi ve öncü mobilite çözümleri sunuyoruz.

Bu kapsamda da şirket içinde ayrıca konumlandırdığımız mobilite ekibimiz ve tüm çalışanlarımızın hizmet odaklı yaklaşımı ile uçtan uca dijital, yerinde ve akıllı hizmetleri hayata geçiriyoruz. 

Filolara sunduğumuz hizmetlerimizle, yüksek sayıda araca sahip ticari araç filolaların sadece lastik ihtiyaçlarına değil tüm operasyonlarına hizmet ettiğimiz Dijital filo yönetim çözümlerimizle lastiğin ömrü boyunca yolculuğunu takip ediyoruz. 

Diğer yandan uçtan uca hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz. Otopratik ve Propratik hızlı bakım servislerimizde tek çatı altında birçok hizmeti bir arada sunuyoruz.Online satış kanalımız lastik.com.tr ile tüm Türkiye’de yerinde montaj hizmetimizi yaygınlaştırıyoruz.  

Otomotiv sektöründeki dönüşüm ile yaygınlaşan elektrikli araçlar için lastik geliştirirken şarj ağının yaygınlaşmasının bu dönüşüm için önemini görerek e-şarj istasyonları alanında da yatırım yapıyoruz. 

Girişimcilik ekosistemi ile de çok yakından çalışarak, mobilite çözümlerimizi farklı teknoloji tedarikçileri ile zenginleştirmek üzere çalışmalar yapıyoruz.