Brisa Logo

Brisa Yolculuğu

Yetenek ve Performans Yönetimi

Yetenek ve Performans Yönetimi

Brisa Yetenek Yönetimi doğrultusunda her Brisa çalışanının işe alımdan itibaren şirkete, paydaşlara, süreçlere, ekiplere ve kendine değer katma potansiyeli bulunduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda her Brisa çalışanı yetenek kabul edilirken; her Brisa liderinden kendini, işini, ekibini ve iklimi geliştirerek değer katmasını bekliyoruz. 

Yüksek potansiyelli ve yüksek performanslı çalışanlarımızı Organizasyonel Başarı Planı (OBP) sürecimizde tüm yöneticilerimiz ile birlikte değerlendiriyor ve gelişimini planlıyoruz. 360 Derece Yetkinlik Değerlendirme, Gelişim Merkezi, Gelişim Yolculuğu ve Liderlik Yolculuğu gibi farklılaşan eğitim süreçlerimizle ve şirket içi aday yetiştirme programlarımızla kariyer yolculuklarını destekliyoruz. 

Her yıl tüm çalışanlarımızın iş hedeflerini, şirket stratejileri ile uyumlu bir şekilde belirledikleri ve dijital uygulama üzerinden kolayca takip ettikleri, gerektiğinde yöneticisi ile hedeflerini gözden geçirip değerlendirdikleri performans yönetim sürecimizi işletiyoruz.