Brisa Logo

Brisalı Olmak

Çalışanlarımız en büyük değerimiz

Hedefimiz
“Tercih Edilen İş Yeri” Olmak

Türkiye lastik sektörü lideri olarak en büyük değerimizin çalışanlarımız olduğuna inanıyoruz. İnsan odaklı bir yaklaşımla ve kurum kültürümüzle uyumlu bir şekilde çalışan deneyimine yönelik çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Eğitim ve gelişim programlarımızla, kurum içinde sunduğumuz farklı fırsatlarla ve gönüllülük çalışmalarımızla, çalışanlarımızın da iç görülerinden yararlanarak bu deneyimi sürekli iyileştiriyoruz. Hem Brisalıların hem de adayların “tercih edilen iş yeri” olmayı hedefliyoruz.

Açık Pozisyonlar Brisa Journey

Eğitim ve Gelişim

Her çalışanımızın burada kendine özel bir yolculuğu olduğuna inanıyoruz. “Potansiyelinle Buluşursun KeşfederSEN" diyerek tüm çalışanlarımızın gelişimi için  “Brisa Journey” programlarımızı tasarlıyoruz.

Detaylı bilgi Detaylı Bilgi
#SENİNİÇİN Brisa’da İşin Geleceği Detaylı Bilgi
İşin Geleceği uygulamalarımızla 2023 yılında kendi sektörümüzde ve yakın sektörlerde ulusal ve uluslararası en iyi şirketlerden biri olmayı hedefliyoruz.
İZ BIRAKIYORUZ Takdir ve Ödüllendirme Detaylı Bilgi
Paylaşmayı, birlikte öğrenmeyi ve birbirimizden ilham almayı iş yapış biçimimizin merkezine koyuyoruz; güzellikleri kutlayarak, takdir ederek çoğaltmayı amaçlıyoruz
Brisa Hackathon

Potansiyel Brisalılar

Üniversite öğrencilerinin, İş dünyasına dair kazanılmış bilgi ve tecrübelerden faydalanmaları ve yeni nesil çalışma prensiplerini deneyimlemeleri için programlar yürütüyoruz. 

Detaylı bilgi Detaylı Bilgi