Brisa Logo

Brisa Yolculuğu

Eğitim ve Gelişim

Eğitim ve Gelişim

Eğitim ve Gelişim Programlarımız: Brisa Journey

Brisa Journey

Brisa’da eğitim ve gelişim programlarımızın bütününü Brisa Journey olarak adlandırıyoruz. Her çalışanımızın burada kendine özel bir yolculuğu olduğuna inanıyoruz. Tüm gelişimin ise kişinin kendisinden başladığına inanarak, “Potansiyelinle buluşursun keşfederSEN" mottosu ile “Brisa Journey” programlarımızı tüm çalışanlarımız için tasarlayıp uyguluyoruz. Değişen beklentiler ve işin geleceği trendlerini dikkate alarak tüm programlarımızı esnek bir yaklaşımla hayata geçiriyor, çalışanlarımızın da katkılarını alıyoruz. İşimizi, kendimizi, ilişkilerimizi geliştirmeye odaklı, her seviyedeki çalışma arkadaşımıza özel farklılaşmış programlar sunuyor ve alanında en iyi eğitmenler ve kurumlarla işbirliği yapıyoruz. 

 

Kurum içi girişimcilik fırsatları

İnovasyon kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla çalışanlarımızı kurum içi girişimcilik çalışmalarımıza cesaretlendiriyoruz. Her yıl belirli aşamalardan geçerek Brisa İnovasyon Takımı’nda yer alma başarısını göstermiş, farklı departman ve disiplinlerden gelen gönüllü arkadaşlarımız, kendilerine sunulan eğitim fırsatları ile hem şirket içerisinde hem de şirket dışında start-up işbirliklerinde, girişimcilik alanında mentörlük yapma şansı elde ediyor. 

Brisa İnovasyon ve Proje Portalımız (BIPP) tüm çalışanlarımızın yeni iş  fikirlerini özgürce  paylaşabilecekleri bir platform sunuyor. Her yıl arkadaşlarımızın cesaretle ürettiği yeni fikirler şirketimizin üst yönetiminin de yer aldığı komitelerde değerlendiriliyor ve başarılı görülen fikirlerin hayata geçirilmesi için olanaklar sunuluyor. Bu sayede fikrin sahibi çalışanlarımız girişimcilik alanında da yetkinliklerini geliştirebiliyor

Brisa İnovasyon Takımı videosunu izlemek için tıklayın.

 

Brisa Akademi İç Eğitmenleri

Brisa Akademi’nin farklı departmanların ve çalışanların ihtiyaçlarına özel oluşturduğu eğitim programlarında Brisa çalışanları kendi uzmanlık alanlarına göre, belirli aşamalardan geçerek iç eğitmen olma şansını elde ediyor. Böylece çalışanlarımız bilgi ve deneyimlerini aktarabilecekleri bir platformla buluşarak farklı yetkinliklerini de geliştirebiliyorlar.