Brisa Logo
Mobile Menü

Teknoloji ve Yenilikçilik

Dijitalleşme Yolculuğumuz

Dijitalleşme Yolculuğumuz

Dijitalleşme Yolculuğumuz

Dijital Dönüşümde Cesaretle Yol Alıyoruz.

Türkiye’nin lider lastik şirketi olarak, dünyada ve sektörümüzde yaşanan hızlı değişim ile dijital dönüşüm yolculuğumuza yıllar öncesinde başladık. İnovasyon kültürümüzün ve sürdürülebilirlik yaklaşımımızın da doğal bir sonucu olarak, şirket kaynaklarımızın daha etkin kullanımı, yeni iş modelleri, ürünler ve hizmetler tasarlamamıza, benzersiz müşteri deneyimleri oluşturmamıza olanak sağlayan dijitalleşme çalışmaları ile sektörümüze öncülük ediyor, analitik ve mobil çözümler ile katma değer yaratıyoruz. 

Dijital dönüşüm, üretimden pazarlamaya, satış kanallarımızdan, genel iş yapış biçimlerimize kadar birçok alanı yeniden şekillendirmeye başladı. Bu kapsamda, önceliklerimize göre bir yol haritası oluşturduk. Bu konuyu dijital projelerin ötesinde, bütünsel bir kültür dönüşümü olarak ele aldık. Akıllı fabrika, çalışanlarımızın verimlilik ve yetkinliklerini geliştirecek uygulamalar, müşteri deneyimi, ileri veri analitiği, iş ortaklarımızın dijitalleşmeye uyumu ve e-ticaret konularını odak noktalarımız olarak belirledik. 

Bu alanda gerçekleştirdiğimiz çalışmaların somut çıktıları, bağımsız danışmanlık firması Digitopia tarafından da ölçümlendi. Dijital Olgunluk Endeksi’nde, Türkiye ortalamasının üzerinde yer almaktan gurur duyuyor, dijital olgunluğumuzu daha da üst seviyeye taşımak için çalışıyoruz. 

Dijital dönüşüm yolculuğumuzda, yeni nesil teknolojilerin sunduğu avantajları sektörümüze ve ülkemize kazandırarak yarattığımız katma değeri artırma hedefimizle bu alanda da liderlik için cesaretle yol alıyoruz.