Brisa Logo
Haberler

Güncel haberler, etkinlikler, basın bültenleri ve daha fazlası.

Lassa’dan uluslararası pazarlara özel yeni marka söylemi ile ilk reklam filmi: “Together In Every Mile”

02.05.2024

Lastik sektörünün mobilite lideri Brisa’nın önde gelen markası Lassa, uluslararası pazarlara özel yeni söylemi ile hazırlanan ilk reklam filmini geçtiğimiz günlerde yayınladı.

“Together in Every Mile” sloganıyla “her koşulda tüketicilerimizin yanınızdayız” mesajını vurgulayan reklam filmi, Lassa'nın global çaptaki varlığını ve sürücülere her koşulda güvenli, konforlu bir sürüş deneyimi sunma konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor.

Türkiye'de sektör lideri, uluslararası pazarlarda söz sahibi bir oyuncu olan Brisa’ya ait Lassa markasının global pazarlardaki yeni söylemiyle hazırlanan ilk reklam filmi yayına girdi. Filmde, Lassa’nın her koşulda, mevsimde ve zorlukta tüketicilerinin yanında olduğu mesajı veriliyor.

Dijital platformlarda yayına giren reklam filminin heyecan verici görselleri ve güçlü mesajının, Lassa lastiklerinin global pazarlardaki bilinirliğini ve marka algısını önemli ölçüde artırması hedefleniyor.

Lassa uluslararası reklam filmi, Lassa Tyres global sosyal medya hesaplarında yayına girdi. Film, dijital mecraların ardından gelecek dönemde Lassa'nın Orta Doğu, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ve Balkanlardaki hedef ülkelerinde de geleneksel kanallarda yayına girecek. Lassa, bu sayede küresel lastik pazarında daha geniş kitlelere ulaşmayı ve marka bilinirliğini artırmayı amaçlıyor.

Künye:

Marka: Lassa Tyres
Reklamveren Temsilcileri: Evren Güzel, Kemal Yılmaz, Gözde Günsel, Aylin Özkanber, Burak Baç, Selis Ozan
Kreatif Ajans: Happy People Project Global
Kurucu Ortaklar: Orçun Onural, Yaşar Akbaş
CCO: Ergin Binyıldız
CGO: Pelin Börk
CSO: Özgün Özkalay
Yaratıcı Ekip: Atilla Karabay, Çağatay Çan, Yiğit Zigaloğlu, Şeyma Keklik, Berkay Tutkun, Damla Adalı
Strateji Ekibi: Özlem Akbaş, Tolgacan Sezer
Müşteri İlişkileri: Gül Akbal Şeref, Dicle Aysülük, Ece Gürşimşir, Esra Yıldız Erdem
Ajans Prodüktörleri: Sevinç Öktem, Ali Çiçek, Tuna Aktaş
Animasyon Şirketi: Aniverse

Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=y0L4X-IVB6w