Brisa Akademi

Türkiye’nin lastik üzerine eğitim veren ilk kurumu olan Brisa Akademi kapsamındaki çeşitli eğitim programları ile misyon ve vizyonumuzu, pazara ve iş modelimize yönelik yaklaşımlarımızı iş ortaklarımıza, satış ve pazarlama ekiplerimize aktarıyoruz.

 

Hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak amacıyla hayata geçirilen Brisa Akademi ile çalışanlarımıza, yurt içi ve uluslararası iş ortaklarımıza ve mağaza personeline yönelik mesleki gelişim eğitimleri sunuyoruz.

 

Brisa’da çeşitli alanlarda oluşan bilgi birikimini ve iş deneyimini paylaşarak, tüm noktalarımızda standart kalitede satış ve hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz.

 

Yüz yüze eğitimlerin yan sıra; 2007 yılından itibaren kullanmakta olduğumuz "e-eğitim" sistemimizle de çalışanlarımızın ve bayilerimizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

 

Brisa Akademi eğitim programlarından elde ettiğimiz geliri, Brisa Mensupları Öğrenimi Destekleme Derneği’ne aktararak, ihtiyacı olan öğrencilerin de eğitimlerine maddi destek sağlıyoruz.

 

İzmit tesislerimizdeki Brisa Akademi ve Brisa Müzesi’nin yer aldığı bina, tüketeceği elektriğinin %20 - %25’lik bölümünü kendi üretip, yağmur sularının filtre edilerek araç yıkamada kullanılmasını mümkün kılan, bahçe sulamasında da %100 arıtılmış su kullanan ve enerji tasarrufu sağlayan ısı yalıtım sistemleriyle donatılarak geleceğin bina tasarımlarına ışık tutuyor.

 

Brisa Akademi ve Müze’nin yer aldığı binamız, dünya genelinde çevre dostu, sürdürülebilir yapıları sertifikalandıran en prestijli kuruluşlar arasında yer alan LEED tarafından GOLD sertifikasına sahiptir.

 

akademi.brisa.com.tr